H. BÜYÜKBAYRAM ARMS HAKKINDA

Dünyada ve Türkiye’de önde gelen ateşli silah şirketleri için farklı modeller üretmektedir. H.BUYUKBAYRAM arms SA-KA silah sanayi ticaret limited şirketinin ihracat departmanı olarak kurulmuştur.BUYUKBAYRAM arms’ın farklı kıtalarda ürünleri mevcuttur. Dünya çapında önde gelen ateşli silah şirketleri adına 500.000 adet av tüfeği ihraç etmiştir

Türkiye’nin en iyi pompalı av tüfeği üreticisi olarak, biz “SA-KA” “H.BUYUKBAYRAM,” “SA-KA POINTER “ ve “SINSINATI” markaları ile önümüzdeki aylarda ve yıllarda ulaşamadığımız bütün ülkelere ulaşmayı planlıyoruz. Umarız yakında bizi görmek ve ürünlerimizi test etmek için fırsatınız olur.sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

ÇOĞUNLUKLA İHRAÇ ETTİĞİMİZ ÜRÜNLER ŞUNLARDIR :
Pompalı Av tüfekleri(12 GA, 20 GA)
Yarı otomatik Av tüfekleri, 12 GA, Kinetik)
Tek Kırma av tüfekleri(ejectörlü-ejectörsüz sistem)
Poze av tüfekleri( ejectörlü-ejectörsüz sistem)

ÜRETİCİ FİRMA “SA-KA SİLAH SANAYİ” HAKKINDA

SA-KA Silah Sanayi 1993 yılında Hüseyin BÜYÜKBAYRAM tarafından KONYA/Beyşehir / Üzümlü ‘de kurulmuştur. Kompleksimiz 5000 m2 açık alan üzerinde, 4000 m2 kapalı alana sahiptir ve 100’ün üzerinde deneyimli tüfek ustası çalışmaktadır. CNC teknolojileri, Lazer, cad/cam, solidworks sistemleri ve günümüzün en gelişmiş araç gereçleri ile yüksek kalite ve standartlarda Av ve Spor Tüfekleri üretilerek, dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir.

Kaliteli ürünler üretmek, bu ürünleri zamanında müşterilerimize teslim etmek, satış sonrası her türlü hizmeti sunmak ve üst düzeyde müşteri tatmini SA-KA Silah’ın öncelikli prensipleri olmuştur.
Müşterilerimize kalite üretmeyi ve kaliteli üretmeyi ve dünya standartlarında Av ve Spor Tüfeklerini sunmayı her zaman görev kabul ediniyoruz.

Beyşehir Bilgisayar